Fotovoltaický ohřev vody

Fotovoltaický ohřev vody je kombinace fotovoltaických panelů, střídače a zásobníku TUV. Technologie není propojená s hlavním domovním rozvaděčem, proto není nutné vyřizovat připojení do distribuční soustavy.

🌞💧Představte si, jaké by to bylo, kdyby vám slunce každý den zahřívalo vodu! S fotovoltaickým ohřevem vody to není jen sen, ale skutečnost, a to s dotacemi už od 1 koruny! 🌞💧

Zapomeňte na drahé účty za energie a připojte se k revoluci v oblasti úspor. Současné nejmodernější technologie vám umožní ušetřit až 80% nákladů na ohřev vody. A to ještě není vše!

Společnost ELTOGO Group zajistí kompletní montáž na klíč, takže se nemusíte starat o nic. A co je nejlepší? Vyřídíme za vás dotace ZDARMA a dokonce vám ji Státní fond životního prostředí vyplatí předem!

Tak na co ještě čekat? Buďte i vy jedni z tisíců spokojených zákazníků, kteří již využívají sílu slunce. S fotovoltaickým ohřevem vody budete mít vodu teplou kdykoliv budete chtít a ušetříte přitom spoustu peněz.

Nečekejte, až vám tato jedinečná příležitost proklouzne mezi prsty, poptávka po solárním ohřevu vody je v současné době obrovská. Každý den váhání vás stojí řadu peněz nejen za teplou vodu, ale i spotřebu elektřiny. Změňte svůj život na lepší díky síle slunce. 🌞💧

S ELTOGO Group je to jednoduché, ekologické a výhodné. Pojďte do toho s námi a objednejte si svůj fotovoltaický ohřev vody ještě dnes!

Sdílejte na sociálních sítích

Fotovoltaický ohřev teplé užitkové vody ​

plná dotace 90 tisíc korun pro seniory, invalidní důchodce a nízkopříjmové osoby – žadatel musí být majitel objektu

  • ⁠Záloha 0 Kč,
  • ⁠vyřízení dotace ZDARMA,
  • ⁠úspora v korunách od 5 do 8 tisíc ročně,
  • ⁠instalace na klíč v případě potřeby i s výměnou bojleru,
  • řešení vyhovuje dotacím NZÚ Light pro seniory a nízkopříjmové skupiny.

Kombinace fotovoltaických panelů, střídače a zásobníku TUV. Technologie není propojená s hlavním domovním rozvaděčem, proto není nutné vyřizovat připojení do distribuční soustavy.

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolejte nám

nebo nám zanechte svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolejte nám

nebo nám zanechte svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.