O nás

Firma ELTOGO Group s.r.o. nabízí veškere domovní a průmyslové práce s kvalitou a přesností. 

  • elektroinstalační práce provádíme přes deset let
  • našim cílem je maximální spokojenost všech klientů
  • rádi se zdokonalujeme s novými technologiemi včetně certifikace a školení 
  • provádíme montáže FVE na klíč s kompletní stavební připraveností
  • provádíme revize elektroinstalací a fotovoltaických systémů
  • nic pro nás není překážkou
  • máme rádi výzvy 

Náš příběh

Elektroinstalace s úsměvem od zkušených profesionálů Eltogo!

Ahoj, kamarádi milovníci elektřiny! Máme pro vás skvělou zprávu. Už nebudete muset trávit hodiny hledáním spolehlivého a zkušeného elektrikáře pro vaše projekty. A víte co je na tom nejlepší? My už máme víc než 10 let zkušeností, takže si s námi můžete být jistí, že vám elektřina neuteče! 😉

Jsme Eltogo, váš ideální partner pro veškeré elektroinstalace, FVE instalace a revize. Naše cesta začala už v roce 2013 díky našim zakladatelům Ivanu Gothovi a Jakubu Tokárovi. Dali jsme dohromady tým špičkových odborníků, se kterými jsme vybudovali silné partnerství se společností Laube elektro z Drážďan. A to nám umožnilo pracovat na různých typech projektů – od rodinných domů přes menší firmy až po velké společnosti.

V roce 2020 jsme se vrátili do České republiky a rozšířili naše podnikání pod názvem Eltogo. Od té doby jsme navázali spolupráci s několika obcemi a většími společnostmi, což nám umožnilo získat cenné zkušenosti a rozšířit naše portfolio služeb. Aktuálně se podílíme na vybudování velkého FVE pole v Ústeckém kraji.
A proč byste měli zvolit právě nás? Kromě naší bohaté zkušenosti a odborných znalostí nabízíme i přátelský a humorný přístup k práci. U nás si můžete být jistí, že se nebudete muset stresovat kvůli elektroinstalacím – to za vás uděláme my! 😉

Tak neváhejte a obraťte se na nás s vašimi projekty. Ať už potřebujete kompletní elektroinstalace, instalace FVE nebo revize, jsme tu pro vás! S Eltogo si můžete být jistí, že váš projekt bude probíhat hladce a bez komplikací. Navíc si užijete spoustu legrace!

Nechte své starosti za dveřmi a pojďte do toho s námi! 💡😁

Chci konzultaci ZDARMA

Zavolejte nám

nebo nám zanechte svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.